Genel

Mağaza Poşeti

Mağaza Poşeti

Mağaza Poşeti

Hem müşteri memnuniyeti hem de firmaların kendilerini tanıtmasına olanak sağlayan mağaza poşeti üretiminde faaliyet gösteren firmamız, hayatın farklı alanlarında ihtiyaç duyulan birçok ürünün de toptan satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Özellikle internet üzerinden yapılan satışların kullanıcı adreslerine bozulmadan gönderilmesini sağlayan kargo poşeti alanında farklı ürün tasarımlarıyla öne çıkan firmamız, istenilen ebat, renk ve adede uygun olarak teslimat yapmaktadır. Kargo içerisindeki ürünlerin 3. kişiler tarafından görülmesini engellemek amacıyla kullanılan siyah kargo poşeti dahil olmak üzere yüzlerce farklı ürün çeşidine sahip bulunan firmamız, en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hizmet vermektedir. Kargo poşeti denildiğinde ilk akla gelen adreslerden biri olan firmamız, kargo ambalaj poşeti ve benzeri  ürünlerde uygun fiyat garantisi sunmaktadır.

Poşet Çeşitleri

Tüketicilere sağladığı kullanım kolaylığının yanı sıra, içerisinde ürünün deforme olmadan taşınabilmesini sağlayan poşetler, isteğe göre logolu mağaza poşeti şeklinde de tasarlanarak satışa sunulmaktadır. Özellikle kırılacak veya çabuk deforme olabilecek eşyaların gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlayan patpatlı kargo poşeti en çok talep gören ürünler arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen kargo poşeti üreticileri arasında yer alan firmamız, gerek üretim kalitesi, gerekse uygun fiyatlarıyla sektörün öncüleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.  Toptan mağaza poşeti gibi toptan kargo poşeti taleplerini de en kısa sürede karşılayarak müşteri kullanımına sunan firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir.

Poşet Fiyatları

Mağaza poşeti ve benzeri ürünlerin yanı sıra Türkiye’nin en önde gelen e-ticaret firmalarına da trendyol kargo poşeti, n11 kargo poşeti üreterek hizmet vermektedir. Firmamız tarafından üretilen tüm ürünler müşteri taleplerine ve ihtiyaca göre tasarlanmakta olup, adet ve ebada göre fiyatlandırılmaktadır.  Baskılı ve baskısız kargo poşeti olarak imal edilebilen ürünlerimiz, en kaliteli plastik malzemesi kullanılarak ileri teknolojiye sahip tesislerimizde üretilmektedir. Siz de ihtiyaç duyduğunuz mağaza poşeti ve diğer poşet türlerini en uygun fiyatlardan alabilmek için web sitemizi ziyaret edebilir,  ürünlerimizi ayrıntılı şekilde inceleyerek siparişlerinizi vermek için telefon numaralarımız, sosyal medya adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Listeye geri dön