Genel

Kulplu Çantaların İmalatı

Kulplu Çantaların İmalatı

Kulplu Çantalar

Kulplu çantalar önemli tasarım malzemelerinden biri olmayı başarıyor. Öyle ki fuar, seminer gibi pek çok etkinliklerin en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Hem pratik kullanımı hem de şık yapısı ile oldukça dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Üstelik organizasyonlarda yerini alan firmalar, kulplu çantalara logo ve firma adını baskılayarak etkin bir reklam çalışması yürütmektedir. Bu tür ürünlerin reklam faaliyetlerinizde başrol oynayacağını ve çok büyük avantajlar sağlayacak olduğunu söylemeliyiz. Çeşitli organizasyon ve etkinliklerde kullanıma son derece uygun olmasıyla öne çıkan kulplu çantaların tasarımları Truva ambalaj firması farkıyla yapılır.

Kulplu Çanta Tasarımı

Çantaların pek çok farklı şekilde tasarımları mevcuttur. Şüphesiz onlardan biri olarak kulplu çanta tasarımlarının olduğunu söylemek mümkün. Bu tür çanta modellerinin şık bir görselliğe sahip olması seminer ve fuarların vazgeçilmez önemli ürünlerinden biri haline gelmesine neden olmaktadır.200mm ile 1.1200 mm ebatlarında tasarımları yapılan çantaların, flekso baskı ile 8 renkte hazırlandığını söylemek mümkün. Eğer  açılış ve benzeri etkinliklerinizde kulplu çanta tasarımı gereksinimleriniz varsa hemen talep edebilirsiniz.

Kulplu çantaları dilediğiniz renk seçenekleriyle tasarlatabilmeniz mümkündür. Görsel açıdan nasıl görünmesini istiyorsanız isteklerinize uygun doğrultuda hazırlanmaktadır. Üstelik kulplu şekilde hazırlanacak olan çantaların ebat ve boyutları da isteğe bağlı olarak değişmektedir. İster daha küçük şekilde diyebileceğimiz boyutlarda istersen daha büyük boyutlarda bir kulplu çanta tasarımı yapılmasını sağlayabilirsiniz. Birinci sınıf kalite standartlarında özel olarak tasarlanan en iyi kulplu tasarım çantaları ile ihtiyaçların en hızlı şekilde karşılanması Truva ambalaj farkıyla mümkün oluyor.

Kulplu Çanta Modelleri

Kulplu çantaların bakıldığı zaman doğal olarak pek çok farklı şekilde bir modelleri bulunmaktadır. Bu sayede sorunsuz şekilde hazırlanan kulplu özellikli çantalarla açılışlardaki yerini almasını sağlayabilirsiniz. Çantanın üst bölgesinde tasarlanan kulp, rahat bir şekilde tutulmasını sağlamaktadır. Yumuşak bir yapısı olduğundan dolayı kullanım açısından da pratiklik sunan bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır.

Truva ambalaj farkı ile artık en güzel ve kalite standartlarında hazırlanmış olan kulplu çanta modelleri hazırlanmaktadır. Hem etkinliklerde hem de genel kullanıma uyum sağlayacak çizgilerde hazırlanan bu tür tasarımlarda etkileyici bir baskı çalışmaları da yapılmaktadır.

Kulplu Çanta Nerelerde Kullanılır?

Son dönemde firmaların en sık şekilde tercih ettiği özel tasarım ürünlerinden biri olarak kulplu çanta ön plana çıkmaktadır. Şık bir  çanta modeli olarak göz boyaya kulplu çantaların pek çok yerde artık kullanılabildiğini söylemek mümkündür. Firma itibarını sağlamak ve aynı zamanda da reklam çalışmalarını en etkin şekilde yürütmek isteyen firmalar kulplu çantaları kullanmaktadır. Kulplu çanta kullanım alanlarının nereler olduğuna göz attığımız zaman şu şekilde olduğunu söyleyebiliriz:

  • Fuar
  • Seminer
  • Tanıtım lansmanları
  • Açılışlar
  • Genel kullanım yapılacağı zaman kulplu çantalar tercih edilmektedir. Son dönemde sık kullanılan özel üretimlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kulplu Çanta Fiyatları

Çevre dostu, geri dönüşüm özelliğine sahip ve aynı zamanda da kaliteli kulplu çantaları güvenle kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteden yoksun olan ürünler tasarlandığı zaman öne yazık ki hem çevre hem de insan sağlığı da olumsuz şekilde etkilenmeye başlanmış olacaktır. Böyle bir olumsuz durum ile karşı karşıya kalmamak adına mutlaka kaliteli çanta tasarımlarının olması önem arz etmektedir. Kulplu çanta fiyatları ve aynı zamanda da şık tasarım çalışmaları Truva ambalaj aracılığıyla yapılmaktadır. Poşet, ambalaj, çanta konularında geniş bir hizmet alanına sahip olan profesyonel firmayla her sektörü kapsayan üst düzey kalitede bir çalışma açığa çıkmaktadır.

Listeye geri dön