Hakkımızda

Truva Ambalaj 2007 yılında kurulmuş ve plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir.

Sektördeki tecrübesi ve dinamik, genç yönetim anlayışının birleşmesiyle kuruluşundan günümüze kadar bir çok çalışmaya imza atmıştır. Değişen dünya şartlarına uyum gösteren firmamız modern teknolojiye sahiptir.

Kaliteden ödün vermeyen yapısı ile firmamız kapasitesini sürekli artırmaktadır. Bunun doğal sonucu, aranan ve beğenilen bir üretici firma olma yolunda ilerlemektir. Uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile işbirliği yapmaktadır.

Neden Biz?

Ürün güvenliği ve çevrenin korunması temel ölçülerimizdir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere kalite güvence ve kontrolünde uluslararası standartların gereklerini tavizsiz uygulamaktayız.

Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinden satış sonrası memnuniyet ölçümüne kadar olan tüm aşamalarda, müşteri beklentileriyle hareket eden dinamik organizasyon yapısı ve modern üretim ekipmanlarıyla esnek imalat yöntemini uygulamakta ve müşterileri için maksimum memnuniyet düzeyini amaçlamaktadır.

Değerlerimiz

Hedefi ıskalamayan doğru hedef ve etkili çözümlerimiz. İç kıpırtısını hiç bitirmeyecek size özel fikirlerimiz ve profesyonel ekibimiz ile son tekenoloji arkamıza alıp daima ileriyi görüyoruz.

2010
KURULUŞ
2000
MUTLU MÜŞTERİ
21
ÇALIŞAN
9999
SİPARİŞ