Genel

Kargo Poşeti Türleri

Kargo Poşeti Türleri

Kargo Poşeti

Kargo poşeti özellikle günümüzde internet alışverişlerinin artmasıyla birlikte oldukça kullanılmaya başlamış ürünlerdir. Bununla birlikte kargo poseti bu derecede kullanılırken mutlaka geri dönüşümlü olması gerekecektir. Doğayı tehlikeye atmadan ancak ürünleri de koruma potansiyeline sahip kargo poşetleri bu anlamda öne çıkacaktır. Firmamız, kargo poşetlerinin üretimini en iyi biçimde yapabilmek adına farklı türde doğa dostu ürünler sunmaktadır.

Doğa dostu plastik ürünler olarak yapılandırılması gereken kargo poşetleri, bahsedildiği üzere içlerinde bulunan her türlü kargoyu da dış etkenlere karşı korumalı ve bunun yanında elbette gerektiği takdirde içinin gizli kalmasını sağlamalıdır. Birçok üretici ve satıcı, kargo poşeti toptan almayı tercih etmektedir. Bu durum ise genel anlamda konfor sağlamak amaçlıdır. Toptan alınacak olan kargo poşetleri, hem daha uygun fiyatlara gelecek hem de sürekli alımı kısıtlayarak rahatlık sağlayacaktır.

Kargo Poşeti Biçimleri

Özel kargo poşeti, elbette kaliteli üreticiler tarafından sunulmaktadır. Buna göre kargo poşeti üreticileri birçok farklı şekil veya desen ya da renge uygun kargo poşetleri üretebilmektedir. Kargo poşeti satın al ihtiyacı bulunan her farklı firma ise bu üretilen poşetlerin her birinden yararlanabilmektedir.

Hazır kargo poşeti almak istediğinizde karşınıza gri kargo poşetleri ya da beyaz kargo poşeti gibi renkli poşetler, vakumlu kargo poşeti ya da havalı şişme kargo poşeti gibi özelliklere sahip poşetler ve şeffaf kargo poşeti ya da şeffaf baskılı kargo poşeti gibi özel ürünler çıkacaktır. Baskılı kargo poşeti üzerine ise markanızın amblemi ya da farklı bir imge kullanılabilmektedir.

N11 Kargo poşeti, Trendyol kargo poşeti ve Çiçek Sepeti kargo poşeti gibi ünlü ve bilindik firmaların kargo poşetleri de belirlenen esaslarda üretilmektedir.

Kargo Poşeti Boyutları

Kargo poşeti boyutları da genellikle kargo ile gönderilmekte olan ürünün boyutuna uygun olarak değişecektir. Bununla birlikte örneğin şişme kargo poşeti boyutu da farklı olabilir. Göndermek istediğiniz ürünler ne kadar büyük ise kargo poşeti de bir o kadar büyük olmalıdır. Böylelikle ürün hem tam anlamıyla sığabilir hem de poşet içerisinde zarara uğramaz.

Büyük kargo poşetleri ya da küçük kargo poşetleri seçerek ürününüzün en iyi şekilde karşı tarafa iletildiğinden emin olabilirsiniz. Böylelikle siz ve alıcı arasında da tam bir güven oluşur ve ürünler her anlamda iyi bir şekilde yerine ulaşır.

Kargo Poşeti Fiyatları

Kargo poşeti fiyatları bazı etmenlere uygun olarak değişiklik gösterebilmektedir. Buna göre bakıldığında özellikle sipariş etmiş olduğunuz kargo poşetinin biçimi öne çıkacaktır. Kargo koruma poşeti farklı biçimlerde olabildiğinden türler arasında da fiyat farklılıkları bulunacaktır. Örneğin plastik kargo poşetleri fiyatı ile balonlu kargo poşeti fiyatı birbirinden farklı olacaktır.

Kargo poşeti renkli olduğunda ya da üzerine bir amblem veya farklı bir sembol eklenerek baskılı olduğunda da fiyatta oynamalar gözükebilir. Baskılı kargo poşet fiyatı genel anlamda hazır kargo poşeti gibi türlere göre daha yüksek olacaktır.

En ucuz kargo poşeti fiyatları ise aynı zamanda sipariş etmiş olduğunuz kargo poşeti miktarına göre değişmelere uğrayabilir. Buna göre toptan kargo poşeti alma konusu tekrar gündeme gelecektir. Toptan satın aldığınız her üründe olduğu gibi kargo poşetlerinde de fiyatlarda düşüş görülecektir.

Listeye geri dön