Genel

Bakliyat Ambalajı Türleri

Bakliyat Ambalajı

Bakliyat Ambalajı

Bakliyat ambalajı genel anlamda bu özel gıdaların korunabilmesi için üretilmiş olan özel paketleme ürünleridir. Bununla birlikte Truva Ambalaj olarak bünyemizde yalnızca bakliyat ambalajı değil çeşitli gıda ambalajları, çocuk bezi ambalajı ve kargo poşeti gibi çeşitli ürünler de bulunmaktadır.

Farklı ürünler için farklı ambalaj türleri tercih edilecektir. Bununla birlikte satın alacağınız her ambalajın tamamen ürünü koruması ve iyi bir pazarlama sağlaması da önemli olacaktır. Bununla birlikte markamız içerisinde üretilen her türlü paketleme işlevinin tam anlamıyla son teknoloji ürünler ile birlikte üretildiğinden ve tamamen müşteri memnuniyeti hedeflediğinden de söz edilebilmektedir.

Aynı zamanda her türlü paketleme malzemesi ayrıcalıklı ve çevreye zarar vermeyecek hammaddelerden üretilerek doğa dostu bir biçimde sunulmaktadır. Müşterimiz olarak sizin göreviniz ise yalnızca geniş ürün skalası içerisinde çeşitlerden markanıza ve ürününüze en uygun olanı seçmektir.

Bakliyat Ambalajlarında Olması Gereken Özellikler

Bir bakliyat ambalajında bulunması gereken özellikler içinde en önemlisi, ürünün hava ve su geçirmez, dayanıklı ve sağlam olmasıdır. Böylelikle içerisinde bulunan gıdalar tam anlamıyla korunabilecektir. Bu sebeple de seçmiş olduğunuz bakliyat ambalajlarının ölçüsü ve kalınlığının yanında aynı zamanda taze ürünleri de garanti edebilmesi gerekecektir.

Bu sebeple özellikle şeffaf bakliyat ambalajları tavsiye edilebilir. Böylelikle çok kullanılan bu ürünler gıdanın açık bir şekilde görünmesini sağlayacaktır.

Bunun yanında kilogram olarak satılacak gıdanın boyutuna göre de ebat seçimi yapılmalıdır. Bu sebeple de büyük bakliyat ambalajları tercih edilebilir. Aynı şekilde iyi bir saklanma koşulu da sağlamalı ve taşıma süresince gıdaları iyi bir şekilde muhafaza edebilmelidir.

Bakliyat Ambalajları Dizaynı

Bakliyat ambalajı nasıl olmalıdır dediğimizde mutlaka ambalaj üzerinde gıdanın bilgileri, marka ve çeşitli verilere erişim sağlanmalıdır. Bunun yanında ise dizayn açısından bakıldığında dikkat çekici ve müşteriye albeni oluşturacak bir üretim sağlanmalıdır.

Bu sebeple de çeşitli renkler, desenler ve baskılar tercih edilebilir. Pembe bakliyat ambalajları diğer ürünlerin içinde parlarken baskılı bakliyat ambalajları ise ürün bilgilerini ve markanın logosu ya da mottosu gibi çeşitli dizelere barındırabilmektedir.

Bunların yanında havalı bakliyat ambalajları aynı zamanda ürünün kalitesini sağlayacak ve ürüne paketleme içerisinde alan tanıyacaktır. Böylelikle ürünün şeklinin bozulmadığından da emin olabilirsiniz.

Bakliyat Ambalajı Fiyatları

Bakliyat Ambalajı fiyatı genel anlamda farklı kriterlere göre değişebilmektedir. Bu sebeple de paketin ebatı, çeşidi ve özellikleri fiyat içerisinde oynamalara sebep olabilecektir. Örneğin Kraft bakliyat ambalajı ile yapışkanlı bakliyat ambalajı arasında farklılıklar olacaktır.

Bununla birlikte bakliyat ambalajı yaptırma için vakumlu bakliyat ambalajı, hazır bakliyat ambalajı gibi ürünler tercih edilmektedir. Özellikle hazır bakliyat ambalajı daha uygun bir fiyata gelmekte ve bu sebeple de tercih edilmektedir. Dilediğiniz takdirde hazır ambalaj üzerine baskı da yaptırabilir ve markanızı tanıtabilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte önemli olacak bir nokta da toptan bakliyat ambalajı alma olacaktır. Toptan aldığınız her üründe olduğu gibi ambalaj alımında da fiyat düşecek ve böylece hem daha az ödeyecek hem de ürün stoğu için uzun bir süre yetecek ambalajlara sahip olacaksınız.

Listeye geri dön